BAŞKANIN MESAJI

Güçlü Uransan’dan daha güçlü Uransan’a doğru...

Uransan otuz yıllık bilgi birikimi, deneyimli kadrosu, geniş makine parkı, güçlü mali yapısı ile Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından biridir.

Uransan, şirketin bir bütün olarak rekabet gücünü arttırarak stratejik hedef olarak, kendi dalında önce Türkiye sonra dünyada bir marka olmakla, sektör ve müşteri değişimine uyum göstermekle, sürekli geleceği tarayarak risklere karşı hazır olmakla ve taahhüt ettiği projeleri süresinden önce bitirmekle yani yaptığı ilerin kalitesi ile övünür.

Gerçekleşen bütün işlerde, projesinden sonuçlanmasına kadar en küçük ayrıntılar dahil üretim sürecinde yapılacak imalatların her aşamasında çevreye verebileceği olumsuz etkileri en aza indirerek, işin müteahhidi gibi değil, sahibiymiş gibi davranır.

Uransan A.Ş. iş ve çalışma koşullarının en kötü olduğu anlarda bile, ortamdaki değişim ve gelişmelere en kısa sürede tepki verecek şekilde örgütlenerek, işi zamanında ve sözleşmede kararlaştırılan standartlarda sahiplerine teslim etmeyi ilke edinmiştir.

Bu ilkemize inanan, güvenen, bizi destekleyen tüm ilgililere, işverenlerimize ve kişisel gelişim ile şirket gelişimi arasında denge kurabilmiş çalışanlarımıza; şirketin gelişmesine yaptıkları katkı için burda şükranlarımı sunmak isterim.

İç ve dış müşterilerimizin memnuniyetiyle beslenerek sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olmak için, bilimsel ve teknolojik gelişmelerden faydalanarak, aynı işlev ve estetik görüntüyü sağlayan ürünleri arastırıp yenilikçi çözümler ile müşteri memnuniyetini sürekli arttırmayı hedefleyerek kendini aşmaya çalışan, zamanla yarışan ve herşeyin en güzelini yapmayı hedef alan, işçisinden yöneticisine kadar tüm Uransan’lılar tüm bu işlerin gerçek sahipleridir.

Kendilerine teşekkür ederim.

Nermin URAN
Yönetim Kurulu Başkanı
URAN HOLDİNG A.Ş.